Forum za vozače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za vozače

Forum vozača GSP-a
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  GSPGSP  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 dali vas je nekada propustio tramvaj?

Ići dole 
+16
Tramvajdzija
Ika457
Gsp AnimatorkA
Lions Head
Ik206
Zemunac
nesas
Kjara
tramvajdžija
avramovicsasa
vlada0108
Delfin
djole
p1x1
Admin
ha,ha
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Lions Head
Moderator
Moderator
Lions Head


Broj poruka : 256
Godina : 42
Lokacija : Belgrade
Datum upisa : 15.05.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty10.11.09 1:51

aaaaaaaaa pre neki dan sam gledao Grand Show zamrzecu tramvajdzije zbog pojedinih, znaci lepo stanem u Cara Dusana pored svajcarca koji je dupli naravno, i lepo cekam da on ode pa da ja otvorim vrta, iza njega dolazi jos jedan ajde pustice me rekoh da otvorim vrata da ih pustim napolje posto vidi da sam cekao da svajcarac ode ma kakvi proleteo je pored mene, tamo negde pozadi stoji 3 tramvaj ja lepo otvaram vrata kad eto ti ga baja po gasu ne sljivi nikog, znaci brzo sam zatvorio vrata pominjase mi putnici majku, za malo baba da mi padne na prednjim vratima, pa vodicu ga kos Sase Popovica u Grand, prekipeo sam, da nisam zatvorio vrata pokupio bi mi nekog ko je izlazio na zadnjim vratima posto je dosao skoro do pola autobusa,malo mi je falilo da izadjem da ga pitam jel normalan, ma u Grand cu da ga vodim ,ako sam ja sacekao da ovaj sa svajcarcem istovari njegove putnike i da je onaj drugi prosisao i ako vec vide da se ne trkam ko neki sa njima mogao je on mene da saceka malo, znaci desi se da me izbace iz turaze tu dok cekam da svi tramvaji prodju pogotovo tako ako ih ima 3-4 jedan za drugim, ima i ona varijanta da se trkas do sledece stanice pa da otvoris vrata dok je on daleko iza tebe, ali zasto da jurim ko manijak u ulici gde uvek neko moze da izleti i sa kolima i kao pesak i koja ima gomilu sahtova preko kojih kad predjes otpadnu ti bubrezi, a ne mozes da ih eskiviras kad je neko u levoj traci, znaci strasno svi negde zure, sta zuri ovaj u trmvaju kad je treci ko da moze da obidje ovu dvojicu ispred da ne pominjem onu nalepnicu za rastojanje na tramvajima ne do bog otkazu mu kocnice ili prokliza i skuca se u ovog ispred, tako se desavalo na busevima pogotovo u stanicu kad stajes recimo a ona farba klizava ukljuci ABS i cao cap cap i zavrsis u njegovom zadnjem kraju, zato se ja ne lepim za drugi autobus i ne obazirem se na one likove majstore jel mozes da stignes onog ispred pobeci ce mi, mogu da ga stignem ako hoces da se skucamo u njega to im ja kazem :-)


Poslednji izmenio p1x1 dana 10.11.09 3:14, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Neprikladan nacin izrazavanja - automatska cenzura)
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin
p1x1


Broj poruka : 408
Godina : 50
Datum upisa : 08.05.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty10.11.09 3:35

Matori, shvatam da si se iznervirao, ali ipak malo povedi racuna o izrazavanju, ili da ti sredimo preko veze ponovno obuku (ispiranje mozga) o lepom ponasanju. Wink
U pravu si sto se tice pomenute situacije, ima vozaca koji misle da su sine samo njihove i da svi trebaju da sacekaju da prvo oni prodju, kao sto, naravno, ima i vozaca koji su u stanju da u momentu kada kreces iz stanice, utrce sa leve strane ispred tebe i otvore vrata. U principu, nekog ko je juce sisao sa drveta ne mozes nauciti sta znaci kolegijalnost i bon-ton u saobracaju, tako da se dzabe nerviras. Najbolje je da kad vidis tako nesto pomislis u sebi - Hvala bogu sto ja nisam takav. Druge ti nema, dok se ne promene kriterijumi prijema vozaca u firmi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hondaclub.co.rs
Lions Head
Moderator
Moderator
Lions Head


Broj poruka : 256
Godina : 42
Lokacija : Belgrade
Datum upisa : 15.05.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty11.11.09 0:19

Dobra ispravka svidja mi se Very Happy pa sta ces svako od nas trpi do odredjene granice a onda prsne, e zato se ja vracan u teretanu od ove nedelje, malo da se izduvam :-) vezba vezba vezba. SAMO OPUSTENO!!!
Nazad na vrh Ići dole
miki222
Vozač Instruktor
Vozač Instruktor



Broj poruka : 366
Godina : 42
Lokacija : Karaburma 11060
Datum upisa : 22.03.2009

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty11.11.09 20:22

taj slučaj na Dorćolu ja doživljavam svaki dan (opšte poznato da vozim zelenog konja).
a kad meni tvoj kolega sa busom utrči u stanicu i odma otvori vrata, uopšte ne gleda
dal ide gvozdeni, a oni ljudi kao pušteni sa lanca kako se vrata otvore odma
brže bolje skaču na šine, a moja mrcina dok ukoči-stane treba ga moliti, hvala Bogu
još uvek nisam imao nekih ekcesa, naravno ako je on već odavno u stanici i ljudi
već uveliko izlaze, uvek sam sačekao da lepo zatvori vrata (bus) pa da prođem. Cool
Nazad na vrh Ići dole
miki222
Vozač Instruktor
Vozač Instruktor



Broj poruka : 366
Godina : 42
Lokacija : Karaburma 11060
Datum upisa : 22.03.2009

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty11.11.09 20:23

Lions Head ::
e zato se ja vracam u teretanu od ove nedelje, malo da se izduvam :-) vezba vezba vezba. SAMO OPUSTENO!!!

e zato ja već godinama idem Wink Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lions Head
Moderator
Moderator
Lions Head


Broj poruka : 256
Godina : 42
Lokacija : Belgrade
Datum upisa : 15.05.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty12.11.09 0:22

hahahaha zato nemas problema sa putnicima cim ustanes oni kazu IZVINITE ja sad silazim
Nazad na vrh Ići dole
miki222
Vozač Instruktor
Vozač Instruktor



Broj poruka : 366
Godina : 42
Lokacija : Karaburma 11060
Datum upisa : 22.03.2009

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty12.11.09 12:12

Lions Head ::
hahahaha zato nemas problema sa putnicima cim ustanes oni kazu IZVINITE ja sad silazim

pa taj fazon Wink Smile , žive sile se ne bojim, još sam pre neki dan uzeo bokser, neka
se nađe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin
p1x1


Broj poruka : 408
Godina : 50
Datum upisa : 08.05.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty12.11.09 14:32

Ohohohoooo, pa imamo ovde i street fighter-e. Ocete da vam otvorim zasebnu privatnu sobu pod nazivom "Bodybuilding & close combat accessories" ? pirat
Drzite se teme i vodite racuna o tome ko sve moze imati uvid u vase izjave!!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hondaclub.co.rs
Zemunac
Moderator
Moderator
Zemunac


Broj poruka : 423
Godina : 39
Lokacija : Moonze
Datum upisa : 01.06.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty12.11.09 19:07

i furajte vatreno oruzije ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lions Head
Moderator
Moderator
Lions Head


Broj poruka : 256
Godina : 42
Lokacija : Belgrade
Datum upisa : 15.05.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty12.11.09 22:04

ja nemam nista osim svojih ruku i cooliram ih sve koliko mogu, muzika me smiruje ali posto muzika nije dozvoljena onda mislim o lepim devojkama i prodje me nervoza brzo :-)
Nazad na vrh Ići dole
miki222
Vozač Instruktor
Vozač Instruktor



Broj poruka : 366
Godina : 42
Lokacija : Karaburma 11060
Datum upisa : 22.03.2009

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty12.11.09 23:38

p1x1 ::
Ohohohoooo, pa imamo ovde i street fighter-e. Ocete da vam otvorim zasebnu privatnu sobu pod nazivom "Bodybuilding & close combat accessories" ? pirat
Drzite se teme i vodite racuna o tome ko sve moze imati uvid u vase izjave!!! Wink

Twisted Evil Very Happy

žemo matori, za sobu Very Happy Wink

da se držim teme šefe oću, a to ko će šta da čita ne potresam se, znam da su neki
ovde već imali tih problema, al bre............ ja sam savestan vozač i pošten Cool
Nazad na vrh Ići dole
Lions Head
Moderator
Moderator
Lions Head


Broj poruka : 256
Godina : 42
Lokacija : Belgrade
Datum upisa : 15.05.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty14.11.09 0:21

moze moze soba na tu temu ja imam dosta clanaka i snimaka vezanih za teretanu i vezbanje i borilacke vestine :-) nije losa ideja kad vide sa cim sve baratamo Very Happy ali stvarno nije losa ideja za sobu mrtav sam ozbiljan nesto kao Bodybilding & Fighting technique
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin
p1x1


Broj poruka : 408
Godina : 50
Datum upisa : 08.05.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty14.11.09 1:24

Kada vidim Chuck Norriss-a za volanom autobusa (tramvaja, trolejbusa) GSP-a. Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hondaclub.co.rs
Zemunac
Moderator
Moderator
Zemunac


Broj poruka : 423
Godina : 39
Lokacija : Moonze
Datum upisa : 01.06.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty14.11.09 1:42

Lakshe je notiti utoku ... gde da se cimash po treninzima, josh ako giljash shihtu ... ma vazi ...
Nazad na vrh Ići dole
pionir
Kondukter
Kondukter



Broj poruka : 26
Datum upisa : 30.01.2009

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty14.11.09 5:21

ah, bodybuilding...

sva ta muška razvijena tela...
Nazad na vrh Ići dole
miki222
Vozač Instruktor
Vozač Instruktor



Broj poruka : 366
Godina : 42
Lokacija : Karaburma 11060
Datum upisa : 22.03.2009

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty14.11.09 11:55

Lions Head ::
moze moze soba na tu temu ja imam dosta clanaka i snimaka vezanih za teretanu i vezbanje i borilacke vestine :-) nije losa ideja kad vide sa cim sve baratamo Very Happy ali stvarno nije losa ideja za sobu mrtav sam ozbiljan nesto kao Bodybilding & Fighting technique

imaš moj glas Wink

imam i ja kolko te želja, pogotovu borilačkih veština, time se bavim u slobodno vreme Smile

inače Munze ja sam se šihte rešio odavno Smile Razz
Nazad na vrh Ići dole
Zemunac
Moderator
Moderator
Zemunac


Broj poruka : 423
Godina : 39
Lokacija : Moonze
Datum upisa : 01.06.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty14.11.09 12:13

nikad ne reci nikad ...
Nazad na vrh Ići dole
miki222
Vozač Instruktor
Vozač Instruktor



Broj poruka : 366
Godina : 42
Lokacija : Karaburma 11060
Datum upisa : 22.03.2009

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty14.11.09 12:16

Zemunac ::
nikad ne reci nikad ...

me zezam se, pa normalno da radim šihtu, jednom godišnje i to na liniji
po mom izboru, koja je obično 7ica Cool Wink
Nazad na vrh Ići dole
stefandj
Kondukter
Kondukter



Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.02.2010

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty20.02.10 23:10

Ljudi moji ja hoću da vozim tramvaj.... Zanimame kako da se obučim za vozača tramvaja imam 20 godina...
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin
p1x1


Broj poruka : 408
Godina : 50
Datum upisa : 08.05.2008

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty21.02.10 3:08

Trenutno - mrka kapa........ima oko 40 ljudi koji su vec prosli obuku i "hlade se" vec 6 meseci jer je pola tramvajskih linija privremeno ukinuto zbog radova i imamo visak vozaca. Nadji neku drugu sljaku bar za godinu dana, pa se onda javi. Kod nas ti je vecinom frka za vozace, osim, naravno, kad su neki veci radovi kao sada (zatvoren bulevar, linije 5,6,14 nema, linija 7 radi skraceno itd.).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hondaclub.co.rs
stefandj
Kondukter
Kondukter



Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.02.2010

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty21.02.10 13:57

Hvala na odgovoru..... Cujemo se za godinu dana....
Nazad na vrh Ići dole
miki222
Vozač Instruktor
Vozač Instruktor



Broj poruka : 366
Godina : 42
Lokacija : Karaburma 11060
Datum upisa : 22.03.2009

dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty22.02.10 15:01

p1x1 ::
........ima oko 40 ljudi koji su vec prosli obuku i "hlade se" vec 6 meseci jer je pola tramvajskih linija privremeno ukinuto zbog radova i imamo visak vozaca..

tačnije 48 .... Laughing i čekaju matori više od 6 meseci ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: dali vas je nekada propustio tramvaj?   dali vas je nekada propustio tramvaj? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
dali vas je nekada propustio tramvaj?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za vozače :: Vozila :: Tramvaji-
Skoči na: