Forum za vozače
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum za vozače

Forum vozača GSP-a
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  GSPGSP  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stajališta GSP-a

Ići dole 
+8
mici_90
p1x1
Zemunac
sinbojan
ha,ha
choksi
Gsp AnimatorkA
Ik206
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Zemunac
Moderator
Moderator
Zemunac


Broj poruka : 423
Godina : 39
Lokacija : Moonze
Datum upisa : 01.06.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty05.12.08 1:55

samo kada vozite ... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gsp AnimatorkA
VKV Vozač
VKV Vozač
Gsp AnimatorkA


Broj poruka : 263
Godina : 32
Lokacija : Beograd,Miljakovac City xD
Datum upisa : 30.10.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty05.12.08 12:19

ha,ha ::
cimanje? meni do garaze treba 40min prevozom a do pancevackog mosta sat i 15 min. kolima ako ga peglam do garaze 20-25 a do mosta 35min. ima ljudi kojima treba i vise a zive u beogradu scratch

zaboravio si da preracunas sve to u sekunadama Very Happy Wink
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin
p1x1


Broj poruka : 408
Godina : 50
Datum upisa : 08.05.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty24.12.08 1:48

Koja je boodala premestila stanicu 18ice i 30ice na ulazu u Vojvode Stepe (kod Stepinog vajata)??? Pa to nije normalno, covek mora da isece 2 saobracajne trake da bi skrenuo, jer direktno iz stanice mora da pocne da skrece levo. Koji li je taj strucnjak koji je to zamislio?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hondaclub.co.rs
ha,ha
Moderator
Moderator
ha,ha


Broj poruka : 334
Godina : 46
Datum upisa : 17.04.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty24.12.08 3:15

ne 30 nego 39-ke. neznam ali znam kada sam radio na 39 pre 3-4 meseca i pitam otpravnika : '' jel ima izmene na trasi''? a ona mi kaze : '' nema''! i kada sam trebao da skrenem levo iz v.stepe vidim ja masu mi ljudi na stanici. pomislih '' koje su ovo budale sto mi masu, pazi da im ne stanem''!!! kad ono brate izmestena stanica!!? neznam koji strucnjak je to uradio ali pretpostavljam da je to iz licnog interesa. odgovara mu tu da hvata vezu tramvaj-bus? IDIOT!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gsp AnimatorkA
VKV Vozač
VKV Vozač
Gsp AnimatorkA


Broj poruka : 263
Godina : 32
Lokacija : Beograd,Miljakovac City xD
Datum upisa : 30.10.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty24.12.08 19:28

haha ja tuda idem u skolu nemoj da mi nisi stao bre xD
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin
p1x1


Broj poruka : 408
Godina : 50
Datum upisa : 08.05.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty20.08.09 1:56

E, a upravo je neka boodala utvrdila da je bezbedno da se vrsi ulaz-izlaz putnika u sred kruznog toka na Autokomandi (linije 9, 10, 14 privremeno okrecu tu, tj. do 18og septembra).
Aj' sto je usred kruznog toka, nego sto ne vidis treca i cetvrta vrata prvog vagona, a kamoli drugog ili prikolice. Ja tu otvaram samo prva vrata i kad mi se pobune ladno kazem da se zale idiotu koji je procenio da se u krivini moze postaviti stanica - ukapiraju vrlo brzo, kad ih pitam sta moze da se desi ako pritrcavaju na zadnja vrata a ja ih ne vidim i vise se ne bune. Wink
A izlaz pustam na pravcu pre kruznog toka, nisam blesav da pun tramvaj izbacujem u krivini usred kruznog toka. Pa nek se zale kome hoce.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hondaclub.co.rs
mici_90




Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.08.2009

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty20.08.09 22:15

Gde staje 33? Da li staje kod Pravnog fakulteta?
Nazad na vrh Ići dole
pionir
Kondukter
Kondukter



Broj poruka : 26
Datum upisa : 30.01.2009

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty21.08.09 0:14

mici_90 ::
Gde staje 33? Da li staje kod Pravnog fakulteta?
da.

p1x1 ::
E, a upravo je neka boodala utvrdila da je bezbedno da se vrsi ulaz-izlaz putnika u sred kruznog toka na Autokomandi (linije 9, 10, 14 privremeno okrecu tu, tj. do 18og septembra).
čini mi se da je ovo prvi put da je neki proka pronalazač izmislio ovo rešenje. kada su ranije kraćeni tramvaji do autokomande polazna stanica je bila nakon povratnog kruga, tj. na zelenišu između tramvajske baštice i bulevara oslobođenja od jna.
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin
p1x1


Broj poruka : 408
Godina : 50
Datum upisa : 08.05.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty21.08.09 1:51

Tako nesto samo u Bg mozes da vidis. Nigde u svetu ne postoji takav primer kretenizma i nebrige za bezbednost putnika.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hondaclub.co.rs
Gsp AnimatorkA
VKV Vozač
VKV Vozač
Gsp AnimatorkA


Broj poruka : 263
Godina : 32
Lokacija : Beograd,Miljakovac City xD
Datum upisa : 30.10.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty14.10.09 13:44

p1x1 ::
Tako nesto samo u Bg mozes da vidis. Nigde u svetu ne postoji takav primer kretenizma i nebrige za bezbednost putnika.

Shocked ne mogu da verujem da cu ovo reci,ali slazem se sa tobom Razz au kad je dotle doslo da se slozimo ti i ja oko neceg docice i do mira u svetu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin
p1x1


Broj poruka : 408
Godina : 50
Datum upisa : 08.05.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty16.10.09 15:22

lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hondaclub.co.rs
Gsp AnimatorkA
VKV Vozač
VKV Vozač
Gsp AnimatorkA


Broj poruka : 263
Godina : 32
Lokacija : Beograd,Miljakovac City xD
Datum upisa : 30.10.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty27.10.09 18:09

nadam se u skorije vreme :PPP
Nazad na vrh Ići dole
Lions Head
Moderator
Moderator
Lions Head


Broj poruka : 256
Godina : 42
Lokacija : Belgrade
Datum upisa : 15.05.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty31.10.09 16:38

Vau vidite Animatorku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ralemv




Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.08.2010

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Železnička stanica-Vidikovac   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty24.08.10 17:36

Molim Vas da mi kažete kako najbrže da stignem od železničke do Vidikovca
Nazad na vrh Ići dole
Gsp AnimatorkA
VKV Vozač
VKV Vozač
Gsp AnimatorkA


Broj poruka : 263
Godina : 32
Lokacija : Beograd,Miljakovac City xD
Datum upisa : 30.10.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty05.12.10 18:57

Lions Head ::
Vau vidite Animatorku Very Happy

Sto da me vide? Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gsp AnimatorkA
VKV Vozač
VKV Vozač
Gsp AnimatorkA


Broj poruka : 263
Godina : 32
Lokacija : Beograd,Miljakovac City xD
Datum upisa : 30.10.2008

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty05.12.10 19:07

ralemv ::
Molim Vas da mi kažete kako najbrže da stignem od železničke do Vidikovca

nznm.. spusti se pesaka do zelenjaka i sedni na 53ku.. i do kraja... osim ako ti neko ne kaze bolji put Razz
Nazad na vrh Ići dole
petar




Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.02.2011

Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty01.02.11 15:25

Je l ima neko plan stajalista za ceo Beograd? Gde to moze da se nadje? 'fala!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stajališta GSP-a - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stajališta GSP-a   Stajališta GSP-a - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stajališta GSP-a
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za vozače :: Opste :: Linije i stajalista GSP-a-
Skoči na: